Cześć!

 

Tu Natalia - kropla w morzu polskiej mody niezależnej! 

 

Markę NG założyłam w 2015 roku. Na co dzień mieszkam i pracuję w Krakowie. Początkowo marka mocno związana była z bawełnianymi spódnicami o charakterystycznej długości dla lat 50. i 60. oraz ultrakobiecym fasonie. Obecnie stoi przed nowym wyzwaniem jakim będą sukienkowe zachcianki kobiet w ciąży, mam karmiących oraz duetów mama&córka, mama&syn. 

Aktualnie jestem zaangażowana w lokaną akcję #szyjemymaseczkidlakrakowskichmedyków. Dlatego wśród produktów znajdują się także maseczki, które mają MOC POMAGANIA. Środki ze sprzedaży maseczek przeznaczam na materiały oraz dodatki potrzebne do odszywania maseczek ochronnych dla krakowskich szpitali w związku z ogłoszonym stanem epidemii w Polsce. 

Czuwam nad każdym realizowanym zamówieniem oraz samodzielnie je pakuję wkładając w to całe swoje serce oraz wykorzystując wrodzone umiejętności. Nie korzystam z usług firm zewnętrznych, swoje produkty odszywam w zaprzyjaźnionej, krakowskiej pracowni, a opakowania samodzielnie branduję i personalizuję. To mnie odpręża i sprawia przyjemność! Swoje handmadowe zamiłowanie prezentuję również na blogu www.zadbanazawodowo.pl, który zaczęłam prowadzić jeszcze na długo przed powstaniem marki. To właśnie tam ukazywały się pierwsze projekty, które stały się bazą do tego jak dziś wygląda moja marka.

 

Życzę udanych zakupów!